niedziela, 1 marca 2015

JAK DOBRAĆ ODPOWIEDNI PODKŁAD

Witajcie ! 
Zapewne wiele z Was w swoim życiu chociaż raz kupiło zły podkład, czy to pod względem kolorystycznym, czy też pod względem jego właściwości. Dlatego właśnie postanowiłam powiedzieć Wam jakie sposoby ja stosuję, aby zminimalizować ryzyko nietrafionego zakupu. Być może sporo tych rad znacie, ale może część z nich okaże się dla Was czymś nowym i zaczniecie stosować je podczas swoich zakupów.
Jakim typem urody jestem ?

Wiem, że wiele dziewczyn już o tym mówiło. Ale wiem też, że w kwestii analizy kolorystycznej pewne kwestie nie do końca są jasne i oczywiste. Ja sama dosłownie trzy lata temu dowiedziałam się, że wcale nie jestem chłodnym typem urody !!! A uwierzcie mi całe życie myślałam, że jestem chłodną zimą. Przy dobraniu odpowiedniej tonacji podkładu wystarczy określić, czy jesteście ciepłym, czy tez chłodnym typem urody.
Na cały wpis zapraszam Was na mojego nowego bloga:  abcmakijazu.com

2 komentarze:

  1. Bardzo fajny post. Mi również zdarzyło się kupić i jaśniejszy i ciemniejszy podkład. Teraz zawsze maziam się w sklepie :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Istotne porady, ale ja już od dawien dawna nie kupię podkładu bez wcześniejszego wypróbowania. Ba wiadomo, że się utleniają i zmieniają kolor. Generalnie szkoda, że firmy nie sprzedają próbek. Byłoby łatwiej :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję Wam za każdy pozostawiony komentarz :*